احمد کرمی بوکانی-مدرس زبان سی پلاس پلاس کرای انجین 5 آموزش مهارت تجارت بین المللی
بازی اول شخص با زبان ++C در کرای انجین 5.4 (در حال توسعه)

سلام همکاران گرامی

در تابستان گذشته (1396)،برگزاری طراحی و برنامه نویسی بازی ها با زبان سیماتیک کرای انجین 5 انجام شد،اگر منصفانه قضاوت کنم،استقبال خوبی از آن انجام نشد و در پی فیدبک هایی که از معلمان،اساتید و مربیان سازمان فنی و حرفه ای دریافت کردم برگزاری این گونه کلاس ها باید با زبان ++C انجام میشد و من نیز قول داده بودم که در سال آینده این مهم حتما اتفاق خواهد افتاد و امروز اعلام میکنم که شما می توانید در این کلاس ها ثبت نام کنید و به تدریس ساخت بازی های کامپیوتری با زبان ++C در موتور بازی سازی CryEngine 5 خواهم پرداخت،لازم به ذکر است از آنجایی که مباحث برنامه نویسی بازی ها با زبان ++C کرای انجین 5 نیاز به مباحث دیگری برای درک مطالب و پیاده سازی کدها مانند کلاس ها،وراثت،چندریختی،الگوها و.دارد،قبل از برگزاری رسمی کلاس ها سوالات تون رو حتما مطرح بفرمایید

آدرس : در یکی از دانشگاه ها یا مدارس شهرستان بوکان برگزار خواهد شد ( به زودی اعلام خواهد شد)

مدرس : احمد کرمی

☎️ 09357942170

شروع کلاس ها از تاریخ ا تیر 1397 ویژه خواهران و برادران

از آوردن دوربین و فیلم برداری از جلسات اکیدا خوداری بفرمایید،حضور علاقه مندان با پرداخت شهریه اشکالی ندارد

ارادتمند همه شما

احمد کرمی بوکانی

دانلود موتور بازی سازی آمازون لامبریارد 1.22

دانلود کتاب آموزش کرای انجین به زبان فارسی

دانلود موتور بازی سازی آمازون لامبریارد 1.18

ها ,کلاس ,c ,بازی ,زبان ,انجین ,با زبان ,کرای انجین ,انجین 5 ,زبان c ,کلاس ها

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارشناس رسمی دادگستری مدرسه لایت ورکر idehmedia معرفی شیشه رنگی خاطرات آقای کم حرف تعمیر پمپ وکیوم فروش شات کریت دست دوم جدیدترین اخبار از دنیای فوتبال کباب پز تابشی محصول شرکت مهر تابش استیلا مجله اینترنتی آوای بردسکن